Çemberlitaş İnşaat - Yaşam Çemberi

Çemberlitaş İnşaat, sektöründe daha kaliteli ve prestijli projeler üretmek amacı ile kurulmuştur. Sektördeki eksikleri gözlemleyerek, müşterileri ile kurduğu dürüstlük ilişkisi ile büyüyen, gücüne güç katan bir kurumdur. Firmamız kurumsallığını tamamlamış, parmakla gösterilen projeler üreten, eğitimli yönetici ve çalışanları ile özsermayesi güçlü bir yapıya sahiptir.

Misyonumuz

Hedef, dürüstlükten ve kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında, gelişen inşaat teknolojilerini kullanarak sağlam yapılar ve yaşam alanları kurmaktır. Çemberlitaş İnşaat olarak insanların hem barınma, hem de sosyal, sportif ve kültürel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri sağlam yapılar kurmayı amaçlamaktayız. Firmamız, tecrübeli ve eğitimli personeli ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü, yarattığı müşteri memnuniyeti ile de sektörün önde gelen firmalarından olma hedefinde ilerlemektir.

Vizyonumuz

Verimlilik, Kalite, İş ve Çalışan Güvenliği Sektöründe örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunmak. Kaliteli ve güvenli eserler oluşturarak, müşterileri tarafından tercih edilen, önder bir yapı firması olmaktır.

TOP