Çemberlitaş İnşaat Gıda ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti.

Yaşam Çemberi

Çemberlitaş İnşaat, sektöründe daha kaliteli ve prestijli projeler üretmek amacı ile kurulmuştur. Sektördeki eksikleri gözlemleyerek, müşterileri ile kurduğu dürüstlük ilişkisi ile büyüyen, gücüne güç katan bir kurumdur. Firmamız kurumsallığını tamamlamış, parmakla gösterilen projeler üreten, eğitimli yönetici ve çalışanları ile özsermayesi güçlü bir yapıya sahiptir.

Hedef, dürüstlükten ve kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında, gelişen inşaat teknolojilerini kullanarak sağlam yapılar ve yaşam alanları kurmaktır. Çemberlitaş İnşaat olarak insanların hem barınma, hem de sosyal, sportif ve kültürel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri sağlam yapılar kurmayı amaçlamaktayız. Firmamız, tecrübeli ve eğitimli personeli ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü, yarattığı müşteri memnuniyeti ile de sektörün önde gelen firmalarından olma hedefinde ilerlemektedi

 

Vizyonumuz

Verimlilik, Kalite, İş ve Çalışan Güvenliği Sektöründe örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunmak. Kaliteli ve güvenli eserler oluşturarak, müşterileri tarafından tercih edilen, önder bir yapı firması olmaktır.

Misyonumuz

Hedef, dürüstlükten ve kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında, gelişen inşaat teknolojilerini kullanarak sağlam yapılar ve yaşam alanları kurmaktır. Çemberlitaş İnşaat olarak insanların hem barınma, hem de sosyal, sportif ve kültürel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri sağlam yapılar kurmayı amaçlamaktayız. Firmamız, tecrübeli ve eğitimli personeli ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü, yarattığı müşteri memnuniyeti ile de sektörün önde gelen firmalarından olma hedefinde ilerlemektir.

CARMER Dış Ticaret A.Ş.

CARMER Dış Ticaret A.Ş. Çemberlitaş gurubun önceki yıllardan gelen ihracat ayağını tamamlamak ve tamamen dış ticaret odaklı faaliyet yürütmek amacı ile 2017 yılında kurulmuştur.

Kurulduğu günden itibaren başta ve yoğunluklu olarak Malezya, Rusya ve Ukrayna olmak üzere birçok ülkeye mevsimine göre her türlü taze meyve ve sebze ihracatı yapmaktadır. Şuanda yoğunluklu olarak Ukrayna olmak üzere yukarıda belirtilen ülkelere aylık ortalama 200 - 250 ton arası ihracat yapılmaktadır. Bunun dışında çok çeşitli sektörlerde pazar araştırması sürdürülmekte olup üretimden ihracata dönük bir sistem kurmak temel hedefimizdir.

Amacımız dünyanın dört bir yanına kaliteli ürünleri dürüstlük ve güvenilirlik ilkesiyle ihraç etmektir. Bu amaç doğrultusunda dünyanın dört bir yanından paydaşlar ile gerekli kontaklar kurularak dürüstlük ve güvenilirlik esasıyla ticari hacmimizi genişletmek ve ülkemize ihracat katkısı sunmaktır.

TOP