LAPİSTANBUL

İstanbul’ un yükselen değeri ”Esenyurt” un en güzel ve tüm prestijli konutlarının yapıldığı bölgede yeni yaşam merkezi kuruluyor. E-5, E-6 ana yollarına rahatlıkla ulaşabileceğimiz, bağlantı yolları üzerinde, işinizden evinize ulaşırken sizi yormayacak, aile sıcaklığı ve güvenliği yaşayabileceğiniz LAPİStanbul projemizi sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

44 daireden oluşan projemiz 2+1 ve 3+1 daire tipi seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Projede aracınız için kapalı otopark, kaliteli ve zinde yaşam için sauna, iş stresinden sizi bir an olsun uzaklaştıracak spor salonu, mutlu çocuklar için oyun alanı, sıcak çay ve sohbetlerin merkezi kameryalar, mimari peysajı ile yeşil dostu, 7/24 kapalı devre çalışan kamera güvenlik sistemi ve elektrik kesilmesine karşı jeneratör mevcuttur.

E-5 ve E-6 bağlantı yolunun üzerinde, merkezi lokasyonda bulunan projemiz, sizlere aracınız veya toplu taşıma ile kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Prestijli projelerin tam merkezinde bulunan LAPİStanbul, AVM ‘lere (Alışveriş Merkezlerine), Atatürk Havaalanı’ na, Tüyap Fuar Alanı’ na, E-5(Çevre) ve E-6(TEM) yollarına yakınlığı ile muhteşem bir değere sahiptir.

  • LOKASYON HARAMİDERE
  • YAPIM YILI 2015
  • FİRMA ÇEMBERLİTAŞ İNŞAAT
  • KONUT 44 Daire, 1 Ticari
  • CATEGORY
TOP